Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Pomocník/pomocnice v domácnosti, Benešov

Pozice:
Pomocník/pomocnice v domácnosti
Zaměstnavatel:
Radka Vychroňová
IČO:
Oblast (okres, kraj):
Benešov
Obor práce:
Služby
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Částečný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
18900
Popis práce:

Pracoviště: Na Poustevníku 369, 28506 Sázava
Náplň práce: pomoc v péči o děti (dvojčata, stáří 1 rok) - přebalování, krmení, chození s kočárkem, na hřiště, apod., pomoc s úklidem domácnosti (vysávání, prach, praní, každodenní úklid kuchyně), pomoc s vařením (obědy)
Požadavky: požaduji anglický jazyk na komunikativní úrovni, zkušenosti s péčí o děti mladší než 2 roky (alespoň 1 rok), pracovitost, pečlivost, kladný vztah k dětem, časovou flexibilitu, bezúhonnost, pracovní doba po -st 3 hodinny denně, čt- pá 2 hodiny denně, sobota 2 hodiny,
Jsem fyzická osoba nepodnikající
První kontakt: e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Telefon:
725 718 830
Počet zobrazení inzerátu:
2383×